مسواک زبان پاک کن دو کاره G.U.M مدل Tongue Cleaner

از {{model.count}}
نوع
فروشنده فروشنده: مدمال
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

برای رفع بوی بد دهان و کمک به پیشگیری و درمان زخم و آفت های زبانی                                                  -در قسمت رویی زبان پاک کن دو ردیف الیاف نایلونی کوتاه قرار دارد که با خارج کردن زبان از دهان روی آن کشیده شده و به فرورفتگی های بسیار ریز سطح زبان و پرزهای زبانی نفوذ کرده و پلاک باکتریایی و باقیمانده مواد غذایی را به سطح زبان هدایت می کنند.                                                                                                             - سپس دو ردیف دندانه که در قسمت زیرین زبان پاک کن  قرار دارند روی زبان کشیده می شود که پلاک میکروبی و باقیمانده غذایی را که توسط الیاف نایلونی به سطح زبان هدایت شده اند را برمی دارد.  

محصولات مرتبط

برای رفع بوی بد دهان و کمک به پیشگیری و درمان زخم و آفت های زبانی

  • در قسمت رویی زبان پاک کن دو ردیف الیاف نایلونی کوتاه قرار دارد که با خارج کردن زبان از دهان روی آن کشیده شده و به فرورفتگی های بسیار ریز سطح زبان و پرزهای زبانی نفوذ کرده و پلاک باکتریایی و باقیمانده مواد غذایی را به سطح زبان هدایت می کنند.
  • سپس دو ردیف دندانه که در قسمت زیرین زبان پاک کن  قرار دارند روی زبان کشیده می شود که پلاک میکروبی و باقیمانده غذایی را که توسط الیاف نایلونی به سطح زبان هدایت شده اند را برمی دارد. 
  • سر باریک این مسواک واکنش تهوع در هنگام استفاده را به حداقل رسانده و دسته ارگونومیک کنترل آن را در هنگام استفاده آسان می سازد.
  • دارای تاییدیه FDA از سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA Approved)                                                      در بیشتر از 80 تا 90% موارد منشا بوی بد دهان باکتری های موجود در دهان هستند.این باکتری ها باقیمانده مواد غذایی را تجزیه می کنند و طی این فرآیند ترکیبات فرار گوگرد (VSC) نظیر سولفید هیدروژن و متیل مرکاپتان ایجاد می شود که بوی بسیار بدی شبیه به تخم مرغ گندیده دارند.
    به خاطر اینکه این باکتری ها نیاز به محیط فاقد اکسیژن دارند در نقاطی از دهان که دسترسی به آنها سخت هست زندگی می کنند، مثل اطراف دندان ها یا شیارهای زبان، معمول ترین مکان این باکتری ها شیارهای عمیق سطح زبان هست که مکان مطلوبی برای تجمع باقمیانده مواد غذایی و رشد باکتری هاست بویژه قسمت خلفی زبان که دست نخورده است و اغلب خوب تمیز نمی شود اجازه می دهد تا باکتری ها جایگزین شوند.
    سایر نقاط دهان هم می توانند در ایجاد بوی بد سهیم باشند اما نه به اندازه قسمت خلفی زبان این نواحی عبارتند از فواصل بین دندانی و فرورفتگی های لثه، ترمیم ناقص دندان یا تاثیر مواد غذایی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...