گوشي ليتمن كلاسيك دو نوزادان سرخابي با چست پيس رنگين كماني كد 2157

از {{model.count}}
نوع
فروشنده فروشنده: مدمال
آماده ارسال ناموجود
3,696,000
10%
3,360,000 تومان
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

قطعه سینه ای chestpiece دوطرفه با دیافراگم cm2.7 ، ایده آل برای نوزادان ، طراحی خاص قطعه سینه ای، با دیافراگم متحرک و بل باز، حساسیت بالایی برای شنیدن صداها ایجاد می کند. حلقهrim و دیافراگم، راحتی بیمار را فراهم می کند.سری های گوشی، صاف و نرم است که باعث می شود راحت در گوش قرار گیرد و شما با آن احساس راحتی کنید وصداها را به خوبی بشنوید.

محصولات مرتبط

 • قطعه سینه ای chestpiece دوطرفه با دیافراگم cm2.7 ، ایده آل برای نوزادان
 • طراحی خاص قطعه سینه ای، بادیافراگم متحرک و بل باز، حساسیت بالایی برای شنیدن صداها ایجاد می کند. 
 • حلقه rim و دیافراگم، راحتی بیمار را فراهم می کند.
 • سری های گوشی، صاف و نرم است که باعث می شود راحت در گوش قرار گیرد و شما با آن احساس راحتی کنید وصداها را به خوبی بشنوید.
 • میزان کشش هدست به راحتی متناسب با نیاز شما، قابل تنظیم است. قسمت گوشی لوله ها، هم راستا با کانال های گوش، زاویه دار شده است.
 • گوشي ليتمن كلاسيك دو نوزادان ®M™ Littmann3، بر اساس طراحی تایید شده گوشی های معاینه لیتمن ساخته شده است. این گوشی، یک وسیله مطمئن و با طول عمر بالا برای ارزیابی، تشخیص و مانیتور کردن بیماران با جثه کوچکتر (اطفال و نوزادان) می باشد.
  گوشي ليتمن كلاسيك دو نوزادان ®M™ Littmann3، بطور تخصصی، برای استفاده در بیماران با جثه کوچکتر (اطفال و نوزادان) طراحی شده است. این گوشی، با قطعه سینه ای chestpiece دوطرفه، برای شنیدن صداها با فرکانس بالا و پایین، سطح بالایی از حساسیت شنیداری را فراهم کرده است. این گوشی برای متخصصان و دانشجویان و برای شنیدن، تشخیص و بررسی قلب، ریه و سایر اعضای بدن در اطفال و نوزادان توصیه می شود.
  میزان کشش هدست به راحتی متناسب با سایز سر، قابل تنظیم است و کافیست لوله‌های گوشی را به هم نزدیک یا از هم دور کنید. سری های گوشی، محکم به لوله های آن چسبیده و به راحتی جدا نمی شود. این سری ها، صاف و نرم است که باعث می شود راحت در گوش قرار گیرد و شما با آن احساس راحتی کنید وصداها را به خوبی بشنوید.
  طول عمر گوشی در نسل جدید گوشی ها بیشتر است، زیرا لوله گوشی حتی بعد از تاخوردگی در جیب، شکل و انعطاف پذیری خود را حفظ می کند وجنس لوله ها طوری است که نسبت به الکل و چربی های دست مقاوم است و زنگ نمی زند. در ساخت لوله ها از لاتکس حساسیت زا استفاده نشده است و این ویژگی می تواند یک نوع مزیت برای پزشکان و بیماران حساس به لاتکس باشد و برای حفظ سلامت بشر و محیط زیست، این لوله ها عاری از هرگونه فتالات می باشد.
  گوشي ليتمن كلاسيك دو كودكان ®M™ Littmann3، در آمریکا تولید می شود. این گوشی، همراه با سری های گوشی بزرگ نرم و سفت، و دفترچه راهنمای کاربری موجود است
 • ارزیابی فیزیکی بیماران، خصوصا نوزادان و ایده آل برای متخصصان اطفال و نوزادان و پرستاران NICU


دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...