گوشي ليتمن كلاسيك دو SE نيلي با چست پيس رنگين كماني كد 2823

از {{model.count}}
نوع
فروشنده فروشنده: مدمال
آماده ارسال ناموجود
3,921,000
10%
3,564,300 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

سبکترین گوشی معاینه لیتمن بزرگسالان که فقط 118 گرم وزن دارد.قطعه سینه ای دوطرفه، با دیافراگم قابل تنظیم و بل باز، حساسیت بالایی برای شنیدن صداها ایجاد می کند.· قطعه سینه ای قطره ای شکل، برای قرار گرفتن راحت تر زیر کاف فشار خون و اطراف بانداژ.دیافراگم قابل تنظیم که به شما این امکان را می دهد که صداهایی با فرکانس متفاوت را به سادگی و تنها با تغییر فشار بر روی قطعه سینه ای بشنوید.

محصولات مرتبط

  • سبکترین گوشی معاینه لیتمن بزرگسالان که فقط 118 گرم وزن دارد.
  • قطعه سینه ای دوطرفه، با دیافراگم قابل تنظیم و بل باز، حساسیت بالایی برای شنیدن صداها ایجاد می کند.
  • قطعه سینه ای قطره ای شکل، برای قرار گرفتن راحت تر زیر کاف فشار خون و اطراف بانداژ.
  • دیافراگم قابل تنظیم که به شما این امکان را می دهد که صداهایی با فرکانس متفاوت را به سادگی و تنها با تغییر فشار بر روی قطعه سینه ای بشنوید.
  • سری های گوشی، صاف و نرم است که باعث می شود راحت در گوش قرار گیرد و شما با آن احساس راحتی کنید وصداها را به خوبی بشنوید.

SKU:707387763107

این گوشی یک ابزار تشخیصی و یک انتخاب مناسب برای پرستاران، بهیاران و دانشجویان پرستاری می باشد

گوشی پزشکی لیتمن کلاسیک 2 S.E سبک وزن ®3M™ Littmann، با قطعه سینه ای chestpiece دوطرفه و دیافراگم قابل تنظیم و دقت بالا، یک ابزار مطمئن و ایده آل برای شما می باشد. شکل قطره ای قطعه سینه ای این گوشی، قرار گرفتن راحت تر آن را زیر کاف فشار خون آسانتر می سازد.  

گوشی پزشکی لیتمن کلاسیک 2 S.E سبک وزن ®3M™ Littmann، عملکرد مطمئنی را در هنگام اندازه گیری فشار خون و ارزیابی های فیزیکی محدود بزرگسالان برای شما فراهم می کند. این گوشی، که فقط 118 گرم وزن دارد، سبکترین گوشی معاینه لیتمن بزرگسالان می باشد و حمل این گوشی را برای کسانی که کل روز این گوشی را با خود به همراه دارند، راحت تر می کند.

گوشی پزشکی لیتمن کلاسیک 2 S.E سبک وزن ®3M™ Littmann، گوشی معاینه ای است که ویژگی های ساده گوشی های پزشکی مانند قطعه سینه ای دوطرفه و دیافراگم و هدست قابل تنظیم را ارائه می دهد. این گوشی یک انتخاب مناسب برای پرستاران، بهیاران و دانشجویان پرستاری می باشد.  

تکنولوژی دیافراگم قابل تنظیم – نوآوری از 3M –این امکان را می دهد که صداهایی با فرکانس متفاوت را به سادگی و تنها با تغییر فشار بر روی قطعه سینه ای بشنوید. برای شنیدن صداهایی با فرکانس پایین، قطعه سینه ای را به آرامی فشار دهید؛ برای شنیدن صداهایی با فرکانس بالاتر کمی بیشتر فشار دهید. این نوآوری در وقت شما صرفه جویی می کند و باعث می شود تمرکز بیشتری بر بیمار خود داشته باشید. علاوه بر این، حلقه (rim) موجود، احساس بهتری را یرای بیمار ایجاد می کند.

لوله گوشی حتی بعد از تاخوردگی در جیب، شکل و انعطاف پذیری خود را حفظ می کند. میزان کشش هدست به راحتی متناسب با سایز سر، قابل تنظیم است و کافیست لوله‌های گوشی را به هم نزدیک یا از هم دور کنید. سری های گوشی، محکم به لوله های آن چسبیده و به راحتی جدا نمی شود. این سری ها، صاف و نرم است که باعث می شود راحت در گوش قرار گیرد و شما با آن احساس راحتی کنید وصداها را به خوبی بشنوید. 

در ساخت لوله ها از لاتکس حساسیت زا استفاده نشده است و این ویژگی می تواند یک نوع مزیت برای پرستاران و بیماران حساس به لاتکس باشد و برای حفظ سلامت بشر و محیط زیست، این لوله ها عاری از هرگونه فتالات می باشد. 

گوشی پزشکی لیتمن کلاسیک 2 S.E سبک وزن ®3M™ Littmann، در آمریکا تولید می شود. این گوشی، همراه با سری های گوشی بزرگ نرم و دفترچه راهنمای کاربری موجود است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...